je možné, že Vámi vybraný podnik na portálu KamDoMesta zatím nemá vytvořenou vizitku. Pro doporučení podniku nám prosím vyplňte jeho údaje.

je pravděpodobné, že jste si při vstupu na KamDoMesta nepovolili vyhledávání Vaší polohy. Pro načtení mapy stačí aktualizovat domovskou stránku a povolit vyhledávání Vaší polohy.

pokud jste na vizitce narazili na podnik, jehož informace nejsou správné, vyplňte nám prosím název podniku a nesprávnou informaci.

v případě zájmu o zasílání aktualit vyplňte svůj e-mail vpravo v sekci “Buďte v obraze”

v případě zájmu nás kontaktujte prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Kontaktní údaje naleznete v sekci “Kontakty”

ano, za Vaše hodnocení budeme rádi. Bude inspirací pro všechny, kteří budou zvažovat návštěvu podniku. I Vy se můžete podívat, jaké hodnocení má například restaurace kam se chystáte.

v případě zájmu o registraci naleznete veškeré podmínky v sekci “registrace”

Váš podnik je veden ve veřejném seznamu firem, tedy I u nás. Zatím ale nemáte možnost spravovat svoji vizitku, vkládat denní menu a ostatní funkce. Pro možnost spravování vizitky Vašeho podniku se prosím zaregistrujte v sekci “registrace”, nebo na vizitce s vašim podnikem zmáčkněte tlačítko “je to váš podnik”, vyplňte kontaktní údaje a my vás budeme do 2 pracovních dnů kontaktovat pro ověření.