Obrázek

Studio Táňa Kmenta

Otevírací doba:
Pondělí:
7:00 - 20:00
Úterý:
7:00 - 20:00
Středa:
7:00 - 20:00
Čtvrtek:
7:00 - 20:00
Pátek:
7:00 - 20:00
Sobota:
7:00 - 14:00
Neděle:
ZAVŘENO
Kontaktovat
ON-LINE REZERVACE

Nechte se obléknout i VY do nových vlasů v některém z kadeřnických salónů Táňa Kmenta, kde se o vaši spokojenost postará tým školených kreativních kadeřníků, stylistů a vizážistů, jejichž práce se odlišuje nejenom kvalitou poskytovaných služeb, ale i nadstandardním individuálním přístupem, díky kterému Vám na základě vašeho přání a nejnovějších trendů pomohou vybrat nově padnoucí účes nebo osvěží ten stávající.

Předností salónu je mimo jiné i moderní a příjemný interiér, jež byl vytvořen společně s uznávaným českým architektem panem Ing. arch. Petrem Hrůšou. Spojení čistého bílého interiéru s barevnými prvky na vás dýchne svěžestí a dynamičností.

Kadeřnický salon Táňa Kmenta nabízí kompletní kadeřnické služby včetně prodlužování vlasů, thajské masáže, kosmetické služby včetně lepení řas, manikúru, pedikúru, klasické masáže a nově i permanentní make-up, pohodlí, komfort a práci s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty od kadeřnických značek Schwarzkopf, Kérastase, Alterna, Bio Ionic, Tangel Teezer, Olaplex atd.