Obrázek

Kadeřnictví Táňa Kmenta

Otevírací doba:
Pondělí:
7:00 - 20:00
Úterý:
7:00 - 20:00
Středa:
7:00 - 20:00
Čtvrtek:
7:00 - 20:00
Pátek:
7:00 - 20:00
Sobota:
7:00 - 14:00
Neděle:
ZAVŘENO
Kontaktovat
ON-LINE REZERVACE

Nechte se obléknout i VY do nových vlasů v některém z kadeřnických salónů Táňa Kmenta, kde se o vaši spokojenost postará talentovaný a zkušený tým mladých a kreativních kadeřníků, stylistů a vizážistů, jejichž práce se odlišuje nejenom kvalitou poskytovaných služeb, ale i nadstandardním individuálním přístupem, díky kterému Vám na základě vašeho přání a nejnovějších trendů pomohou vybrat nově padnoucí účes nebo osvěží ten stávající.

Předností salónu je mimo jiné i příjemné prostředí jedinečného interiéru, jež je dílem architekta Jiřího Zhoře, který pojal interiér kadeřnictví jako scénu, na níž kreativně pracují kadeřníci a jsou přímo napojeni na prostor ulice Veselá a pasáž banky. Základní materiálový archetyp tvoří černá ocel, nerezový plech a betonové stavební překlady. Jediným barevným akcentem v bílo-šedo-černém interiéru jsou kromě samotných zákazníků velkoformátové fotografie a kosmetické přípravky.

Kadeřnický salon Táňa Kmenta nabízí kompletní kadeřnické a vizážistické služby, pohodlí, komfort a práci s těmi nejkvalitnějšími vlasovými produkty od kadeřnických značek Schwarzkopf, Kérastase, Alterna, Bio Ionic, Tangel Teezer, Olaplex atd.